Warning: Illegal string offset 'galerisec' in /home/caylakok/public_html/wp-content/themes/ustaokey/single.php on line 144

Bir çok kişi üye olmayı çok sevmezler özellikle yeni İnternet kullanıcıları, Bir çok okey sitesi üye olmadan okey oyna imkanı verebilir sizlere ama eğer bir siteye kayıt olmuyorsanız o zaman sizler oyun salonlarında yada her han gibi bir sitede misafir olarak kabul görülürsünüz.  Eğer üye olmadan girdiğiniz siteden tam olarak verim alamazsınız.  Verim alamayacağınız içerikler şunlardır.

  • Özel Sohbet
  • Masa Açma
  • Vip salonlarına giriş yapılamaz
  • Arkadaş ekleyemez
  • Genel salonlarda sohbet edemez
  • Puan yapamaz

Yani kısaca sadece okey oyunu oynayabilir. Belli bir süre sonra kendi isteğinizle üye olmak istersiniz. Ama neden güzelce oynarken sıfırdan başlama yapasınız ki misafir üyelikle girdiğiniz puanlar orada kalır.
üye olmadan okey oyna
Sadece çaylak okey salonlarına üyelik olarak bahsetmiyorum. Bugün forum,sohbet, vs gibi sitelere giriş yaparken de üye olmaya özen gösterin. Bir şeyler yaparken kimliğinizi yani kullanıcı adınızı mutlaka koyunuz.

Eskiden ilk internet yıllarımda bende asla üye olmayı sevmezdim. Hatta üyelik isteyen yerden hemen kaçardım ama bunun suçlusu her zaman forum siteleri olmuştur. google arama motorunda yapmış olduğum bir arama sonucu forum sitelerine ulaşırdım daha sonra üye olmaya zorlanırdık. Üye olduktan sonrada saçma bir şey çıkardı aradığım şey orada olmazdı ve bu seferde önüme cıkan hiç bir forum sitesine üye olmadım ama bugün forum olarak forum.donanimhaber.com sitesi çok hoşuma gidiyor büyük bir keyifle bu siteyi her zaman takip ediyorum. Yani kısacası güvenilir olan her siteye üye olarak giriş yapmanızı tavsiye ederiz.
Bugün bu yazımızda sizlere üye olmadan okey oyna özelliklerini anlattık umarım sıkıcı bir yazı olmamıştır. Yazımıza yorumlarınızı bırakırsanız seviniriz.

“Üye olmadan okey oyunu” için 1 Yorum

  1. rahmi says : Cevapla

    Okey oynamak istiyorum

Bir Cevap Yazın