Warning: Illegal string offset 'galerisec' in /home/caylakok/public_html/wp-content/themes/ustaokey/single.php on line 144

Normalde tek kişilik okey oyunu yoktur. Ama web sitelerin yapmış bulundu uygulamalarla tek kişilik okey oyunu oynanabiliyor. Sizler okey masasında başlat butonuna bastığınız zaman masaya 3 bot gelir ve okey oyunu başlamış olur. Ama tek kişilik okey masalarına oturmamanızı yada bu tarzda okey oyunu oynamanızı tavsiye ederim. İnsan ne kadar bir botla aynı masada oyun oynayabilir yada eğlenceli bir zaman geçirebilir.? bir başka yazımızda bilgisayar ile okey oyna bölümünde sizlere botlarla okey oyunu anlatmıştım bu yüzden botlu okey oyunlarından fazla bahsetmek istemiyorum.

tek kişilik okey

Ama okey oyunundan zevk almak istiyorsanız eğlenceli taraflarını yakalamak istiyorsanız sizin gibi online oyuncularla okey oyunu oynamanızı tavsiye ederiz.  okey ne iki kişiyle yada üç kişiyle asla zevk vermez okey oyunun asıl dört kişiyle oynan bir oyundur. Ama bazı okey sitelerine baktığımız zaman kullanıcı eksikliğinden dolayı 2 kişiyle dahil oyun oynamaya izin vermiş durumda. Bu siteler daha sonra kalkıp biz kaliteli bir okey sitesiyiz diyorlar onlara gülüyorum burada 🙂 kaliteli okey web sitesi böyle olamazsınız eğer kaliteli olacaksan daha değişik ve güzel olan bir şeyleri yapmayı denemenizi tavsiye ederiz.

Değerli kullanıcılarımız arama motorlarında tek kişilik yada diğer kelimelerle okey siteleri aramayı bırakın bundan sonra arama motorlarına caylakokey.com yazmanız yeterlidir. İstediğiniz gibi okey oyunları oynayabilirsiniz. Şimdi herkese iyi eğlenceler ve bol okey atmalar diliyorum.

“Tek kişilik okey oyunları” için 1 Yorum

  1. alialper says : Cevapla

    güzel olcanı sanıyorum

Bir Cevap Yazın