Sevgili ziyaretçilerimiz , sizlere daha önceki bir makalemde site kuraalarını yazmıştım . Şimdi ise site içi kurallar yani salonlarda uymanız gereken kurallardan bazılarını aktaracam .

1-      Salonlarda ister lobide olsun , ister masada , ister özel mesajda olsun yazacağınız her yazının sorumluluğu size aittir . Hukuki işlem gerektirecek durumlarda , site herhangi bir sorumluluk almaz .

2-      Yasadışı , küfürlü ve raklam içerikli iletilerde site ile bağlantınız kesilecek ve siteye girişiniz engellenecektir.

3-      Sitelerimiz sizin eğlenmeniz için vardır  . Bu nedenle sitelerimize yapılacak herhangi bir saldırıda sitelerimizden uzaklaştırılırsınız .

4-      Kişisel problemlerinizi salon genelinde paylaşmayın . Özel mesaj sistemi herhangi bir arkadaşınızla dertleşebilirsiniz .

5-      Okey yada tavla oynarken gerginlik çıkmamasına özen gösterin . Olası tartışma ve gerginlik durumlarında salon yöneticilerinden yardım isteyin .

6-      Her salonumuzda üst yönetici yani admin bulunur . Op lar ile aranızda çıkacak sorunlarda hakaret etmeden edebinizi bozmadan admilerden yardım isteyebilirsiniz .

7-      Salon genelinde adres , mail ve telefon numarası vermek yasaktır .

 

Değerli misafirlerimiz , bu kurallar sizleri sıkmak için değil , daha iyi bir şekilde oynamak , sohbet etmek ve eğlenmeniz içindir . Yukarıda belirtilen maddelere dikkatlice bakarsanız , sitemiz müdavimlerinin huzuru ve rahatı için alınmış kararlar olduğunu görürsünüz . Bu kurallara uymanızı rica ediyoruz . Uymadığınız durumlarda siteden uzaklaştılıcağınızı bildirmek , bizi her ne kadar üzsede diğer kullanıcılar için bu yapmak zorunda olduğumuzu bilin . Bizi anlayışla karşılayacağınızı umarız .

 

Bir Cevap Yazın