1 – Sitenize giriş yapabiliyorum ama oyun salonlarına giremiyorum.

Siteye giriş yapabiliyorsanız sitede sorun yok demektir . Salonlara giriş yapamamanızın sebebi bilgisayarınızda java programının yüklü olmaması yada programın eski versiyon olmasından kaynaklanır .

2 – Java programı bilgisayarımda yüklü olduğu halde salonlara giremiyorum .

Maalesef java programında bazen çökmeler olabiliyor . Bunun bizimle hiçbir alakası olmadığı için sabırla java programının düzelmesini beklemek zorundasınız . Sayfayı arada bir yenileyerek javanın düzelip düzelmediğini takip edebilirsiniz .

3 – Nasıl kayıtlı kullanıcı olurum .

Resimde görüldüğü gibi önce kendinize takma bir isim belirleyin  ve bir avatar resmi seçin . Daha sonra okey oyununa gir butonuna tıklayın . Burada takma isminizi yazın , bir şifre belirleyin ve e-posta adresinizi yazın kaydet butonuna tıklayın . Artık takma adınızla dilediğiniz her zaman salonlarımıza girebilirsiniz .

4 – Bilgisayarım eski olduğu için özellikleri düşük . Yinede siteniz üzerinden salonlara giriş yapabilirmiyim .

Okey ve tavla oyunlarımız web tarayıcıları üzerinden oynandığı için , yani bilgisayara indirmeden oynanabilir , sisteminizi hiçbir şekilde yormaz . En düşük performansa sahip bilgisayarlarda bile oynayabilirsiniz .

5 – Girdiğim salonda yöneticileri nasıl tanırım.

Salonlarımızda üç çeşit yönetici vardır : Admin , op , vop . Admin ve op isimleri kırmızı  renkli , vop isimleride yeşil renkli olur . Ve yönetici isimleri her zaman salonda en üstte sıralanır .

6 – Salonda genelinde beklerken özel mesaj yada oyun isteklerini engelleyebilirmiyim  .

Bir ya da birkaç kişinin isteklerini engelleyebileceğiniz gibi , bütün istekleride engelleme hakkına sahipsiniz .

Türk okey online oyunlar arasında 1 numaraya koşuyor


 

Bir Cevap Yazın