Selam , çaylak okeyin değerli kullanıcıları . Maksadı muhabbet olanlar , bir kaç kelam edip stres atmak isteyenler , bu arada da zevkli bir okey oyununa hayır demeyenler için çaylak okey salonları iyi bir adrestir . Salonlarımıza gelen kullanıcıların tamamına yakını konuşmayı seven insanlardır . Çünkü insanlar konuşarak , karşılıklı diyaloglar kurarak birbirlerini tanırlar ve eğlenirler . Biz kumar sitesi değiliz . Bu sebepledir ki muhabbet salonlarımızın özüdür . Kimsenin konuşmadığı , adeta ruhların cirit attığı bir salonda kimseden heves kalmaz , eğlence adına birşeyler yaşanmaz . Gergin bir atmosferde , kimsenin konuşmadan sadece oyun derdine düştüğü bir masada , takdir edersinizki bırakın stres atmayı insanlar dahada huzursuz olur , agresif davranır .

Salonlarımızın geneline baktığınızda lobini çok canlı olduğunu görürsünüz . Cıvıl cıvıl , neşeli , şen şakrak . Herkes oradaki muhabbete dahil olmak ister ve bir kaç cümle yazar . Çünkü bu bizim doğamızda var , yazılanlara kayıtsız kalmayız ve o güzel ortama müdahil oluruz . Bazen hiç kimsenin istemediği tatsız olaylar olsada , salon lobilerimiz daima seviyeli ve hareketlidir . Kendini bilmez bir takım grupların terbiyesizliğinde artık hoş görmemiz lazım . Maksadımız muhabbet dedik ve muhabbetsiz eğlence de olmaz kanaatindeyim .

Şimdi yeni sistemimiz olan ustaokey.com açıldı . Orayıda ziyaret edebilirsiniz . Yenilikleri görün , duygu ve düşüncelerinizi , beklentilerinizi bizimle paylaşın . Gözünüze ve gönlünüze hitap edecek olan bu yeni düzen ile artık okey oyunu ve sohbet dahada eğlenceli olacak .

 

Bir Cevap Yazın