Bugün Türkiyenin en hızlı okey salonları ve masalarıyla sizlere hizmet vermekteyiz.  Diğer yeni açılmış amatör siteler gibi lobide yada masalar da kesinlikle donmalar ve düşmeler yaşamazsınız. Haftanın 2 günü mutlaka sunucularımız da gerekli güncellemeleri yaparız.  Diğer okey siteleri gibi sadece okey hizmeti vermemekteyiz şuanda caylakokey.com adresinde okey ve tavla oyunu mevcuttur. Bu oyunların yanına yakın zaman da 101 okey takviyesi de yapılacaktır.

Şuanda usta okey ile yeni kuracağımız okey oyunlarımıza sosyal paylaşım sitelerine ücretsiz olarak giriş yapacaksınız. Sizlere En kaliteli okey hizmetini vermek için elimizden gelen tüm çalışmaları yapmaktayız. Diğer okey siteleri gibi sadece oyunu kurup aynı oyunla yıllarca aynı hizmeti vermemekteyiz her gün kendimizi ve sitemizi daha fazla üst seviyelere taşımaya çalışıyoruz. Ama güç kaynağımız her zaman sizler oldunuz.

Lobide yada masalarımız da sohbet edebilmek için. Yada masa açmak için vip gold üye olmanıza asla gerek yok. Bizler sizlerin asla cüzdanınız da paranıza göz dikmedik. Amacımız sizlerle her zaman eğlenceli bedava okey oyunları yada tavla oynamak.

Bu kadar hakkımızda bilgi aslında yetersiz ama bu kadarını şu anlık yeterli buluyorum. İlerleyen zamanlarda sitede zaman geçirdikçe bizi daha iyi anlayacağınıza eminiz. Şimdi siz değerli kullanıcılarımıza iyi eğlenceler diliyoruz.