Warning: Illegal string offset 'galerisec' in /home/caylakok/public_html/wp-content/themes/ustaokey/single.php on line 144

Gerçek okey oyunu nasıl oynanır.! Bildiğiniz gibi artık insanlar eskisi gibi komşuda toplanalım yada bir köy, mahalle kahvesine gideyim arkadaşlarla şöyle güzel bir okey çevirelim olayları bitiyor. Artık İnsanların çoğu İnternet üzerinden okey oyunu oynamaya başladı sadece bu okey ile sınırlı bir olay değil. Diğer online oyunlar için de geçerlidir. Ama daha İnternet yeni merhaba diyen kullanıcılarımız da var ilk başlarda gerçek bir okey oyunu oynamak istiyor. Bilmiyor ki salonlarda insanların kendisi gibi olduğunu bilgisayar botu sanıyor. Bu yüzden bugün bu yazımı yazma kararı aldım.

gercek okey oyna

Değerli Rıfkı kardeşim öncelikle bizim okey salonlarına geldiğin için teşekkür ederim. Burada okey salonlarında bulunan kullanıcılarımızın Çoğu senin gibi Ahmet yada Mehmet gibi oyuncular.  Mahallende yada arkadaşlarınla nasıl bir okey oyunu oynuyorsan bizim okey salonlarında ve masalarında okey oyunu oynayabilirsin. Sadece eksik olan tek şey 🙂 Çay istediğin zaman gelmez. Ama sonuç da akşamları salonlarımıza evde girdiğin için Annene yada eşine seslene bilirsin. Oradan bir çay kap gel 🙂 En büyük avantajın Beleşçi yancıların olmayışıdır hesap sende kalsa da yüklü bir hesap gelmez. 🙂

Rıfkı kızma sakın bende senin gibi İnternet e girdiğim zaman aramalarım çok salak çaydı bir gün şu kelimeleri aradığımı çok iyi bilirim. gerçek okey oyunu oyna, gerçek okey oyna, gerçek okey nasıl oynanır gibi kelimeleri arama motorlarına yazmışımdır.  İlk evrelerde insanlar ne yapacağını bilmiyor bir çok kez Ahmet ismi görünce aaa bizim mahallede ahmet de burada baksana diyordum. İnternet’te tek sohbet sitesi orası sanıyordum. 🙂 Ama öyle değil mi o Ahmet Türkiye’nin hangi ucunda Ahmet ki 🙂 bilemezsin.

Şimdi rıfkı şu aramaları artık faz geç gerçek okey masası, gerçek hissi okey gibi abuk subuk kelimeler arama. Arama motorlarında caylakokey.com yazman yeterlidir o zaman bizim en güzel okey sitemize kavuşmuş olursun.  Hadi rıfkı ne duruyorsun okey oynamaya iyi eğlenceler dilerim.

“Gerçek okey oyunu” için 3 Yorum

  1. omer says : Cevapla

    okey oynamak istiyorum

  2. İSMAİL says : Cevapla

    KATILIP OYNAMAK İSTİYORUM

  3. İSMAİL says : Cevapla

    ÇOK GÜZEL YAAA

Bir Cevap Yazın