Okey oyununu en güzel şekilde oynamanız için her fedakarlığı yapıyoruz . Daha önce size tutku okeyi açtığımızı yazmıştık . Usta okeyi farklı kılan en önemli özelliği , java olmadan oynanabilmesidir . Yani flash tabanlı bir sistem geliştirdik . Böylece güncellenemeyen java sıkıntısı olmadan özgürce oyununuzu oynayabilrsiniz . Peki şimdiki salonlarımıza ne olacak , kapatılacaklarmı , hayır . Böyle birşey asla mümkün değil . Şu an hem eski hemde yeni sistemimiz faaliyette . Yeni sisteme alışıncaya kadar sizlere her iki seçeneğide sunmaya devam edeceğiz . Ama ileri aşamalarda java destekli eski sürüm yerine , bütün salonlarımızda yeni sistem hayata geçecek .

Burada sıkıntı yaşayacağınız hiç birşey yok . Oyun aynı oyun , sohbet aynı sohbet . Hatta daha fazlası var . Birçok salon olacak ve bu salonların belli bir kapasitesi olacak . Her salona girip çıkabileceksiniz . Artık site yönetimi ile mesaj yoluyla şikayet yada temennilerinizi , görüşlerinizi paylaşabileceksiniz . Çok daha modern bir site tasarladık . Lobi sohbet ekranını ister orijinal kullanın , isterseniz dahada büyütebilirsiniz . Böylece yazılanları okuyamadım çilesinide bitirmiş olacaksınız . Masa ve lobi kaydı tutarak , size yapılan haksızlıkları bildirebileceksiniz . Artık salon yöneticileri yani op lar keyfi adam atamayacak . Bunu kanıtlayıp yönetime gönderdiğinizde gerekli işlemler yapılacak .

Usta okey salonları halihazırdaki bütün okey sistemlerinden daha ileri bir seviyededir . Ve türkiyede tektir . Bu ayrıcalığı size sunmakta bize keyif veriyor . Sadece bununlada yetinmedik . Okey oyununa ek olarak yeni nesil tavla ve 101 okey oyunu yazılımlarıda bitmek üzere . İleriki aşamalarda daha bir çok oyun size sunacağımız müjdesinide verelim . Gelişmelerle tekrar sizinle olacağız . Şimdilik hoşçakalın dostçakalın .

 

“Eski ile yeni arasındaki farklar” için 1 Yorum

  1. Sohbet says : Cevapla

    cok güzel bi okey salonu

Bir Cevap Yazın