Offfffffffffff . Son zamanlarda en sık kullanılan kelimedir . Hayatın insanlara yüklediği zor şartlar ve yükümlülükler insanı bazen canından bezdirir . Stres , sıkıntı , asosyallik , dert tasa derken herkeste bu kelime bir nevi kurtarıcı olmuş . İşte bu offf çektiğiniz zamanlarda yanınızda biz varız . Hiç kimse içinde bulunduğu ruh halini tek başına atlatamaz . Dertleri unutmak , offf lardan kurtulmak için birilerine ihtiyaç duyarız . Kimse kendi kendine neşelenemez eğlenemez . Bunu yapmaya çalışmayın çünkü , bu durumda komik haller alırsınız . Siz en iyisi bu gibi sıkıntılı anlarınızda bize gelin . Reçeteniz bizde dermanınız bizde . Tıklayın çaylak okey i , yüzlerce insanla birlikte ofllarınızdan kurtulun ve stresinizi atın .

Dediğim gibi yüzlerce insan bizde çareyi buluyor ve eğleniyor . Çünkü salonlarımızda pozitif enerji var . Ozon tabakası delinmiş siz önemsemeyin . burda farklı bir atmosfer var , oksijeni burda siz yayıyorsunuz . Hani yağmur yağınca gökkuşağı çıkar ya , burda yağmuru beklemeyin . Her dakika gökkuşağı var . Rengarenk insanlar , farklı düşünceler , farklı kültür ve diller , dinler . Ama sonuçta tek bir amaç için burdalar , eğlenmek . Yılda bir defa yıldız yağmuru izlemek için beklersiniz . Burda her gün yıldır yağmuru var . Güzel sözler , gülücükler , tebessümler yıldızlar gibi üstünüze yağıyor .

Sevgili arkadaşlar , tatlı benzetmelerle kendimizi ifade etmeye çalıştım . Umarım sizde bizi böyle görüyorsunuzdur . Amacımız eğlenmek ve eğlendirmek . Birlikte bir çatı altında güzel vakit geçirmek . Salonlarımıza girdiğiniz zaman offff larınızı kapının kenarına bırakın . Çünkü onları içeri almıyoruz . Kötü söz ve düşünceden , ruh bunalımlarından kurtulmak için salonlarımızda hep iyiliklerden bahsetmek istiyoruz . Bizim gibi düşünüyorsanız sizi aramızda görmek güzel olur . Buyrun salonlara .

 

 

Bir Cevap Yazın