Merhaba çaylak okey in değerli müdavimleri ve misafirleri . Okey oyunu her yaştan insanın oynayabileceği bir oyundur . Her yaştan insan dediysek aklı selim insanlardan bahsediyoruz . Okey oyunu internet ile tanışmadan önce , birçok insanın kumar olarak gördüğü ve tasvip etmediği bir oyundu . Kıraathanelerde ve benzeri yerkerde oynana oyuna o dönemler genellikle işsiz güçsüz insanlar ilgi gösterirdi . Tabiki her kesimden insanlar bu oyunu severdi ama , oynayabilecekleri ortamlar kısıtlıydı . Bu durum en çok bayanları rahatsız ederdi . Bir bayan okey oynana bir mekana girseydi , hemen herkesin ilgisini üzerine toplardı . Bu ilgi bayana nezaketten ziyade tuhaf ve ifadesiz bakışlardı . Hemen masalarda konuşulmaya başlanırdı : ” bak kadınlarda buraya geliyor ” . Ve o bayan bir iki el oynayabilmek için oradaki bütün erkeklerin göz tacizine uğrardı . Bu sebeple bayanların okey oynama hevesleri hep kursaklarında kalırdı . Taki tutku medya salonları ile tanışana dek .

Evet arkadaşlar , usta medya yani okeysen , ustaokey , yakamozokey , çaylakokey , okey4 ve daha bir çok siteyi bünyesinde barındıran bu dev kuruluş , okey oyunu oynamak isteyenlerin en çok ilgi gösterdiği yerdir . Bayanların değerini bilen ve saygılı bir ortam oluşturmak için çabalayan salonlarımız , okey oyununada hak ettiği değeri veriyor . Zamanında okeyi kumar olarak görüp dışlayanlar şimidi bizim salonlarımızda eğleniyor . Okey oynama tutkusu olan ama çevrenin göz ve laflarından çekinen bayanlar artık rahat bir şekilde eğlenebiliyorlar . Ve kayıtlı kullanıcılarımızın ağırlığını bayanların oluşturduğunu görüyoruz . Bayan misafirlerimiz bizimle birlikteyken güvendeler . Özgürce okey oynayıp hasret duydukları sohbet ortamında diledikleri gibi muhabbet edebiliyorlar .

Eşiniz , kız arkadaşınız yada herhangi bir bayanla okey oynamak istiyorsanız , tutku medya salonları sizin için vardır , bekleriz . Her türlü sorun ve şikayetlerinizde yanınızdayız .

 

 

“Bayanlar ve okey” için 1 Yorum

  1. cemil says : Cevapla

    okey oynamak çok güzeldir

Bir Cevap Yazın